ZADZWOŃ DO NAS
+48 602 889 389
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kim jesteśmy


Firma ERTOM to największa hurtownia albumów i ramek do zdjęć w województwie podlaskim.

Powstaliśmy w 2004 roku i od początku naszą wizją było połączenie pasji do fotografii z działalnością fotograficzną. Celem który nam przyświeca do dziś jest profesjonalizm oraz dążenie do kompleksowej obsługi klientów.

Dotychczasowa nasza sprzedaż opierała się na bezpośrednim kontakcie z kilentem. Zmieniający się świat wprowadził nas w handel wirtualny i dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o sprzedaż internetową.

Sukcesywnie od kilku lat ERTOM bierze udział w Łódzkich Targach Sprzętu Foto Video. Tutaj jest okazja do spotkań z naszymi Kontrahentami, jak również możliwość zapoznania się z naszym najnowszym asorytmentem.


W swojej ofercie mamy niezwykle bogaty wybór albumów fotograficznych, ramek na zdjęcia, antyram i wszelkich akcesorii do zdjęć. Współpracujemy z najlepszymi producentami takimi jak: Poldom, Gedeon, Goldbuch, Henzo, Panodia czy Zep. Ostatnio nasza oferta poszerzyła się o ekskluzywne introligatorskie albumy marki Erhand.

Celem firmy jest posiadanie w swojej ofercie artykułów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. Realizujemy hasło "Spróbujmy razem!" w kontaktach z naszymi Klientami oraz Dostawcami. Nawet w trudnych sytuacjach staramy się wybierać optymalne rozwiązania dopasowując je do wymagań zmieniającego sie rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z historią firmy, warunkami współpracy, a także z zespołem i najważniejszymi wydarzeniami, które wpisują się w historię Firmy ERTOM.
Ta strona używa cookies, aby jeszcze lepiej obsłużyć Twoje zamówienia. Dowiedz się więcej.
x